WAKACJE Z GCK – TYDZIEŃ III -„Powietrze”.

Powietrze- rozpoczęliśmy przygodę z kolejnym żywiołem. W dwóch grupach tworzyliśmy naturalnie nawiązujące do tematu bawełniane poszewki na podusie.Wyszło pięknie, kolorowo, artystycznie… Pani Emilko, dziękujemy za odwiedziny! Do zobaczenia niebawem:)Życzymy Wam samych kolorowych snów:) Na placu przy GCK w cudowny sposób pojawił się malowany tor przeszkód. Kto jeszcze nie próbował swoich sił to zapraszamy. Życzymy wszystkim miłej zabawy!

Kolejny aktywnie spędzony dzień wypełniony kreatywnymi działaniami, zabawami i uśmiechami. Stworzyliśmy piękne ptaki-cudaki. Wyobraźnia naszych dzieci nie przestanie nas zaskakiwać.

Selfie Station w Lublinie – zdjęcia zrobiliśmy:)To niezwykle kolorowe muzeum sztuki nowoczesnej. Jeśli marzą Wam się zdjęcia zupełnie bajecznej scenerii to tu z pewnością je zrealizujecie. Tak spędzaliśmy środowy dzień w Lublinie. Cartmax, czy lubelski tor gokartowy, kolejny raz przyćmił wszystkie zaplanowane atrakcje tego dnia. Fajne miejsce, świetna, profesjonalna obsługa, super zabawa i ….mnóstwo emocji.

Kolorowy zawrót głowy i nasi mali cukiernicy.Uwielbiamy lody, a w takim wydaniu jeszcze nie jedliśmy. Nasi mali konstruktorzy…Wszystkie dzieci uwielbiają wiatraczki, a ich wykonanie jest banalnie proste. W naszym wykonaniu wyszły po prostu pięknie. Pani Karolinko dziękujemy za wsparcie.