VI BIESIADA PRZY CHOINCE.

Okres karnawału to czas wspólnych spotkań, rozmów i biesiadowania.
14 stycznia, (w ubiegłą sobotę), Koło Gospodyń Wiejskich SUPER GOSPODYNIE w Ostrówkach zorganizowały „VI Biesiadę przy choince”. Zaproszonych gości powitały przedstawicielki Koła, panie Jolanta Przychodzka – przewodnicząca i Mirosława Stankiewicz – wiceprzewodnicząca. Następnie, współgospodarz uroczystości, Wójt Gminy Wohyń p. Tomasz Jurkiewicz na progu rozpoczynającego się 2023 roku złożył wszystkim obecnym serdeczne życzenia. Program artystyczny rozpoczęły Super Gospodynie pastorałką „Od serca do ucha”. W dalszej kolejności z programem artystycznym na scenie pojawili się: Julia Stankiewicz z Radzynia Podlaskiego – skrzypce, Zespół „Wohyniacy” z Wohynia, „Niezapominajki” z Turowa oraz uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Ostrówkach, którym ks. Proboszcz Andrzej Danieluk akompaniował na gitarze. Było kolędowanie i na biesiadną nutę. Dla ciała i dla duszy.
Niespodziankę przygotowali „Wohyniacy” z Wohynia. Rozdane teksty piosenek i przyśpiewek zachęciły wszystkich do wspólnego śpiewania.
Super Gospodynie z Ostrówek podziękowały za przybycie zaproszonym Kołom Gospodyń z Bezwoli, Lisiowólki, Ossowy, Suchowoli i Wólki Zdunkówki. Dziękujemy wszystkim za obecność
i zabawę, a Paniom z KGW Ostrówki za wspaniałą organizację uroczystości.