FERIE ZIMOWE 2023.

Jak co roku w okresie ferii zimowych, które w tym roku trwały od 16 do 27 stycznia, GCK w Wohyniu zorganizowało urozmaicony cykl zajęć dla dzieci i młodzieży . Przygotowało mnóstwo atrakcji od zajęć plastycznych i manualnych, tanecznych, kulinarnych, poprzez zabawy i gry edukacyjne, bale i zabawy karnawałowe po wycieczki, które były największą atrakcją ferii.
Każdego dnia uczestnicy mogli kreatywnie spędzić czas i zintegrować się ze swoimi rówieśnikami. Dzieci mogły rozwijać swoje pasje lub poznać całkiem nowe aktywności, których jeszcze nie miały okazji wypróbować. Przygotowane zajęcia, to nie tylko zabawa, miło spędzony czas, ale również nowe umiejętności, które pozwalają przybliżyć się do kultury. Każdego dnia wspólnie spędzony czas okraszony był dziecięcym uśmiechem. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie i miło, inspirująco, i kulturalnie spędzić wolny czas.
Szybko skończyła się nasza feryjna przygoda, ale nie martwcie się, przed nami WAKACJE😊
Fajnie, że byliście z nami.