FILMOWY DZIEŃ DZIECKA.

W czwartek, 1 czerwca, celebrowaliśmy jedno z najpiękniejszych świąt w roku – Dzień Dziecka. Z tej okazji Wójt Gminy Wohyń oraz GCK w Wohyniu i MCK w Suchowoli przygotowali atrakcję w formie kina plenerowego. Na placu przy GCK w Wohyniu odbył się pokaz filmowy dedykowany najmłodszym naszym mieszkańcom. Na ekranie można było zobaczyć animację „Kurozając i zagadka Chomika Ciemności”. Tego dnia nie mogło zabraknąć życzeń, które w imieniu dorosłych przekazał wójt Gminy Wohyń, p. Tomasz Jurkiewicz. Oprócz projekcji, dla na wszystkich uczestników przygotowana została słodka niespodzianka.

Wójt korzystając z okazji zaprosił wszystkich zgromadzonych na zbliżającą się imprezę plenerową, podsumowanie konkursu „ Pszczoła to skarb”. Tego dnia na dzieci będzie czekało mnóstwo atrakcji, tj. darmowe dmuchane miasteczko, warsztaty tematyczne, animacje, gry i konkursy z nagrodami.

Myślimy, że kolejna propozycja dedykowana naszym milusińskich zapewni kolejną dawkę radości, uśmiechu i niezapomnianych wrażeń.