Dożynki Wohyń 2022 – część III – Występy artystyczne

Następnie scenę przejęły zespoły ludowe. Oprócz lokalnego zespołu „Wohyniacy”, pojawił się zespół „Niezapominajki” z Turowa oraz sympatyk naszej gminy Bravo Solo Mariano. Po raz kolejny nasze serca skradł zjawiskowy występ uczestników szkoły tańca DIAMENT. Popis talentów dali uczniowie Zespołu Szkół w Wohyniu: szkolnego zespołu ISKRA oraz  grupa czirliderek. Publiczność zachwycił występ Pawła Tokarskiego – gra na saksofonie. Podczas dożynek zostały ogłoszone wyniki rodzinnego konkursu na „Najpiękniejszy wianek” oraz na „Najładniejszy, najbardziej pomysłowy witacz dożynkowy”. Laureaci odebrali nagrody z rąk p. Agnieszki Buch, p. Anny Tchorzewskiej oraz p. Tomasza Jurkiewicza. Na zakończenie dyskotekę  poprowadził DJ ALLEN. Ulewa przerwała tegoroczne świętowanie. Zaplanowane atrakcje zostały odwołane. W trosce o zdrowie mieszkańców organizatorzy podjęli decyzję o przełożenie koncertów na późniejszy termin.