ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA „NAJŁADNIEJSZY WIANEK DOŻYNKOWY”.

Podsumowanie Rodzinnego Konkursu na „NAJŁADNIEJSZY WITACZ DOŻYNKOWY”.W czasie Dożynek Gminno-Parafialnych „WOHYŃ 2022” zostały wręczone nagrody i wyróżnienia uczestnikom konkursu plastycznego dla rodzin z terenu gminy Wohyń. W tym roku zadaniem było wykonanie jak najładniejszego wianka dożynkowego. Na konkurs wpłynęło 6 prac.Wszystkie spełniały wymagane regulaminem kryteria i zostały ocenione przez Komisję Konkursową, która przyznała biorącym udział w konkursie rodzinom następujące nagrody i wyróżnienia:I miejsce zajęła Asia Reroń z rodzicami, drugie miejsce przypadło w udziale Hani i Angelice Kaliszuk. Trzecie zaszczytne miejsce komisja przyznała dwóm rodzinom. Są to: Renata, Weronika, Szymon i Otylia Rycerscy oraz Łucja, Alicja i Jan Korneszczukowie. Komisja przyznała również dwa wyróżnienia: pierwsze dla Pauliny i Daniela Listoszów, którzy pracowali z babcią Bożeną Gmur, drugie równorzędne dla Michała i Małgorzaty Kaniewskich z rodzicami. Wszystkie wianki są bardzo piękne i niepowtarzalne. Zresztą zobaczcie sami.

I miejsce
II Miejsce
III Miejsce
III Miejsce
Wyróżnienie
Wyróżnienie