BEZPIECZNY START W WIELKI ŚWIAT pod takim hasłem, odbyło się spotkanie z najmłodszymi mieszkańcami naszej gminy. Dziękujemy wszystkim rodzicom i maluchom za udział w spotkaniu poświęconym opiece żłobkowej. To był bardzo wartościowy czas pełen rozmów, wymiany doświadczeń i praktycznych informacji dotyczących opieki nad dziećmi do lat 3. Nie zabrakło również ciekawych zabaw aktywizujących maluchy, które sprawiły dzieciom wiele radości i uśmiechu. Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie poruszyć tak ważny temat i odpowiedzieć na wiele nurtujących pytań.
Spotkanie odbyło się dzięki współpracy GCK w Wohyniu oraz Fundacji Zwalcz Nudę – serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie w organizacji tego wydarzenia.






















