ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO.

Konkurs fotograficzny „ZIMA W GMINIE WOHYŃ” został rozstrzygnięty. Adresowany był do wszystkich miłośników fotografii, będących mieszkańcami naszej gminy. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu przez uczestników fotografii ukazujących wyjątkowy charakter gminy, jej przyrody, architektury, krajobrazu.

W dniu 16 kwietnia br. w siedzibie Gminnego Centrum Kultury w Wohyniu zebrała się powołana przez organizatorów Komisja Konkursowa w składzie:

Anna Tchorzewska – Przewodnicząca Komisji

Grzegorz Kułak – Członek Komisji

Kinga Karolak – Członek Komisji

aby dokonać oceny prac jakie wpłynęły na konkurs. Uczestnicy przysłali do organizatora 18 zdjęć, w formie cyfrowej, przedstawiających naszą gminę w zimowej szacie.

Jury przy ocenie i wyborze prac kierowała się następującymi kryteriami: zgodność z tematem konkursu, samodzielność wykonanego zdjęcia, pomysłowość autora, oryginalność oraz wrażenie artystyczne. Po obejrzeniu i przeanalizowaniu wszystkich zdjęć Jury przyznało poniższ nagrody i wyróżnienia:

I MIEJSCE – Anna Pasek z Suchowoli za pracę „Zima na Zawoince”,

II MIEJSCE – Barbara Denisiuk z Planty za pracę „Lodowa Piwonia”,

III MIEJSCE – Natalia Steć z Suchowoli za pracę „Owoc róży zimą”.

Jury przyznało również dwa wyróżnienia, które przypadły w udziale Katarzynie Daniłkiewicz-Niewęgłowskiej z Wohynia za pracę pt.: „Magia doliny Tyśmienicy” oraz Monice Guz z Bezwoli za zdjęcie zatytułowane „Zimowy poranek”.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.