KIERMASZ ŚWIĄTECZNY.

Kiermasz wielkanocny to wydarzenie, które od kilku wpisało się w kalendarz imprez w Wohyniu. To przedświąteczne wydarzenie oferuje oryginalne produkty, tym samym promuje lokalnych rękodzielników i twórców.  Święta coraz bliżej, więc to doskonały czas żeby kupić ozdoby, dekoracje i oczywiście palmy wielkanocne. Rękodzielnicy z terenu gminy Wohyń i okolic trzy razy w roku mają okazję spotkać się na imprezie wystawienniczej, gdzie mogą wymienić się doświadczeniami i pochwalić się swoimi umiejętnościami.  Na tegorocznym kiermaszu można było kupić m.in. stroiki świąteczne, zajączki, piękne palemki, oryginalne świeczniki i świece, baranki, kartki świąteczne, koszyczki czy wianki. Wystawcy oprócz typowo świątecznych stroików i ozdób zaprezentowali również: wyroby lawendowe, miody, biżuterie itp. Nie brakowało pysznego ciasta i pierniczków oraz pszczelarzy i ich pysznych wyrobów. Zakupione wyroby z pewnością będą ozdobą niejednego wielkanocnego stołu.