GMINNY DZIEŃ KOBIET.

Dzień Kobiet to wyjątkowe święto, obchodzone w Gminie Wohyń ze szczególnym sentymentem. Jest doskonałą okazją, aby wyrazić swoje uznanie i szacunek wobec wszystkich kobiet. W sobotę, 9 marca, w Gminnym Centrum Kultury w Wohyniu już po raz czwarty odbył się Gminny Dzień Kobiet. Oficjalne obchody Dnia Kobiet rozpoczął Wójt Gminy Wohyń Tomasz Jurkiewicz oraz Arkadiusz Ostrowski, dziękując wszystkim PANIOM za przybycie. Gospodarz spotkania w imieniu męskiej części złożył najserdeczniejsze życzenia.Następnie, każda z pań otrzymała różę. Muzyczną niespodzianką był występ utalentowanego Bernarda Szczygielskiego. Artysta wykonał utwór z repertuaru Franka Sinatry „May Way”. Na niesamowicie zaskakujące show zaprosił panie Bartosz Rybczyński, który wprowadził w to spotkanie dawkę magii, iluzji a przede wszystkim dobrego humoru. Oczywiście, był wspaniały tort „bez kalorii”. W klimatyczną muzyczną podróż zabrał nas duet: Basia Bloch oraz Wojtek „Molas” Gil. Skrupulatnie dobrany, wyjątkowy repertuar przypadł do gustu publiczności. Już od pierwszych dźwięków porwał żeńską publiczność do wspólnego śpiewania.Było to wyjątkowe spotkanie.