DNI WOHYNIA

25 i 26 czerwca odbędą się długo oczekiwane Dni Gminy Wohyń. W sobotę zapraszamy na Plac 9 Września na Jarmark Wohyński ze stoiskami rękodzieła, wyrobami regionalnymi, swojskim jadłem, licznymi pokazami i warsztatami, wiejską potańcówką oraz pokazem cyrkowym w wykonaniu Fundacji Sztukmistrzów. 26 czerwca ( niedziela) widzimy się na boisku sportowym przy Zespole Szkół, gdzie przygotowaliśmy wiele atrakcji. Od godz.15.00 do 18.00- to czas dedykowany dzieciom: strefa zabaw dla dzieci z dmuchańcami i trampolinami, malowanie buziek, warkoczyki, liczne gry, zabawy i konkursy z nagrodami, występy: MCK i GCK i Kingi Wołoszyn oraz pokaz karate. Kwakot, Kwanio i Monia czyli Kosmokwaki zapraszają do wspólnej zabawy wszystkie dzieciaki;)Ponadto: stoiska gastronomiczne, pokaz służb mundurowych, pokaz sztucznych ogni oraz uczta muzyczna. Będzie się działo:)Zapraszamy!